Kamp TatiliKaravan TatiliYaz Tatili

10 En Güzel Kuşadası Kamp Alanları Tavsiyesi

Yoğun ve stresli bir yılı geride bıraktınız. Şimdi birkaç hafta bile olsa dinlenme ve kötü enerjiyi atma zamanı. Bu sene rotanız Aydın’ın meşhur tatil bölgesi Kuşadası ise sizlere kamp yapılacak yer önerilerimiz var. Meraklısı için: ücretli Kuşadası kamp alanları nerede var? Kuşadası’nda aileyle gidilecek kamp yeri var mı? Deniz kenarı Kuşadası camping önerileri neler?

2023 2024 yaz sezonu geldi. Ücretsiz Kuşadası kamp alanları her gün dolup taşıyor. Çoğu insan için tatilin karşılığı doğada sessiz, sakin, ruh dinginliğinin yakalanması yönünde. Kimi de artan otel maliyetleri sebebiyle kamp aktivitesine merak salmış durumda. Kuşadası bölgesinde ücretli ya da ücretsiz toplamda 25 kamp yapılabilecek yer var. Bizler en iyi 10 tanesini tavsiye edeceğiz. Özellikle İzmir, Aydın ya da Muğla ilçelerinde yaşayanlar, Kuşadası’nın en güzel çadır ve karavan kamp yerlerini keşfedecek!

Yoğun ve stresli bir yılı geride bıraktınız. Şimdi birkaç hafta bile olsa dinlenme ve kötü enerjiyi atma zamanı. Bu sene rotanız Aydın’ın meşhur tatil bölgesi Kuşadası ise sizlere kamp yapılacak yer önerilerimiz var. Meraklısı için: ücretli Kuşadası kamp alanları nerede var? Kuşadası’nda aileyle gidilecek kamp yeri var mı? Deniz kenarı Kuşadası camping önerileri neler?

kusadasi-kamp-alanlari-1
Kuşadası Kamp Alanları

10 En Güzel Kuşadası Kamp Alanları Tavsiyesi

Kamp, işi bilen için çok keyifli ve her türlü çetin şartlar ile mücadele edilebilen bir aktivitedir. Fakat bu aktiviteye yeni merak saranlardansanız, konfor sağlayan yerlerden işe koyulmanız gerekli. Böylece doğayı ve camping kültürünü tanırken zorlanmamış olursunuz. Kuşadası’nda çocuklu ailelerin gidebileceği kamp yerleri arasında Yat Camping revaçta. Sevgililer için en güzel Kuşadası kamp alanlarından birisi de Sevgi Plajıdır. 10 harika Kuşadası camping önerisini açıklıyoruz.

kusadasi-kamp-alanlari-3
Kuşadası Kamp Alanları

2023 – 2024 yılında Kuşadası’nda kamp yapılacak en güzel yerler:

SIRA KUŞADASI KAMP YERİ PUANI GİRİŞ WC DUŞ ELEKTRİK KARAVAN
1 Sevgi Plajı Kamp Alanı 10/9.7 Ücretsiz Var Var Yok Var
2 Cennet Koyu Kamp Alanı 10/9.7 Ücretsiz Var Var Yok Var
3 Ada Camping 10/9.6 Ücretli Var Var Var Var
4 Duman Camping 10/9.5 Ücretli Var Var Var Yok
5 Yat Camping 10/9.5 Ücretli Var Var Var Var
6 Lazoğlu Camping 10/9.3 Ücretli Var Var Var Var
7 Mürsel Pansiyon Camping 10/9.3 Ücretli Var Var Var Yok
8 Önder Camping 10/9.1 Ücretli Var Var Var Var
9 Davutlar Karavan 10/9.0 Ücretli Var Var Var Var
10 Antique Lodge 10/9.0 Ücretli Var Var Var Var

1.      Sevgi Plajı: Kuşadası’nda Ücretsiz Çadır ve Karavan Kamp Alanı

Kuşadası’nın en turistik destinasyonlarından birisi olan Sevgi Plajı yani “Long Beach” ücretsiz Kuşadası kamp alanları arayanlar için ilk denenecek yer olmalıdır. Yaz aylarında iğne atılsa yere düşmeyecek olan kumsalda karavan ya da çadır kampı yapabileceğiniz yerler bulunuyor. Mavi bayrak deniz hemen önünüzde olacak. Böylece çocuklarınız da bu kamp sürecinden keyif alacak.

2.      Ada Camping: Güzel ve Konforlu Kuşadası Camping Alanı

Ada Camping, Aydın ve Kuşadası belediyesinin ortaklaşa oluşturduğu kamp alanıdır. Toplamda 85 çadır 24 de karavan kampı kapasitesine sahip. Girişler ise ücretsiz. Sadece market ve yemek ihtiyaçları için ödeme yapılmaktadır. Genç sevgililer ve aileler burayı çok seviyor. İnsanların birbiriyle sosyalleşebildiği bir merkez. Denize de çok yakın. Özetle mutlaka gidilmesi gereken Kuşadası kamp yerlerinden birisi.

3.      Yat Camping: Kuşadası Merkezde Çadır ve Karavan Kamp Yeri

Kuşadası’nın tam merkezinde ve sahile 5 adım mesafede bir kamp alanıdır. Şehrin hem içinde ama hem de dışında diyebiliriz. Çünkü oldukça sakin ve huzurlu bir atmosferi var. Gündüz denize gidebilir, akşam da sahildeki eğlenceli etkinliklere katılarak güzel bir Kuşadası tatili yapabilirsiniz. Burası ücretli Kuşadası camping yerlerindedir.

Güncel Kuşadası Kamp Fiyatları 2023 Listesi

Kuşadası bölgesindeki karavan ve çadır kamp alanlarına giriş ücretleri belli oldu. 2023 yılında Kuşadası camping yerlerinde çadır kiralama 200 TL’den başlıyor. Günübirlik girişler ise yetişkinler için 80 TL ortalamasına sahip. 2024 yılında Kuşadası bölgesinde kamp yapmanın günlük fiyatı da muhtemelen 300 TL’yi görecek.

Kuşadası’ndaki kamp yerlerinin 2023 – 2024 giriş fiyatları:

TARİH KUŞADASI KAMP YERİ GİRİŞ ÜCRETİ
2023 Sevgi Plajı Kamp Alanı Ücretsiz
2023 Cennet Koyu Kamp Alanı Ücretsiz
2023 Ada Camping 80 TL – 150 TL
2023 Duman Camping 120 TL – 180 TL
2023 Yat Camping 80 TL – 150 TL
2023 Lazoğlu Camping 120 TL – 180 TL
2023 Mürsel Pansiyon Camping 80 TL – 150 TL
2023 Önder Camping 120 TL – 180 TL
2023 Davutlar Karavan 80 TL – 150 TL
2023 Antique Lodge 120 TL – 180 TL

İlginizi çekebilir: En İyi Heybeliada Kahvaltı Yerleri | 9 Harika Kahvaltıcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.