Evcil Hayvan Otelleri

En İyi Antalya Köpek Oteli Önerisi ve Oda Fiyatı | 2024

Antalya tam bir tatil cenneti ve dünyanın her yerinden yaz kış gezginleri ağırlıyor. Ancak köpeklerle bir yaşam sürdürenler için tatile çıkmak bir soruna dönüşebiliyor. Çünkü oteller köpek kabul etmemektedir. Bunun için Antalya'da tamamen köpeklerin seyahati için açılmış tesisler hizmet vermektedir. Peki ama en iyi Antalya köpek oteli nerede? Antalya pet otel fiyatı ne kadar? İşte detaylar...

Köpeklere konforlu ve güvenli bir konaklama imkanı sağlayan tesislere Antalya köpek oteli denir. Bu alanlar tamamen evcil hayvanları ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. Konaklama, sosyalleşme, yeme içme ve veteriner gibi ihtiyaçları seyahat süreleri boyunca profesyonel kişilerce gerçekleşir. Ayrıca hijyen ve bakım gibi özel hizmetleri sunan yerler de var.

Antalya tam bir tatil cenneti ve dünyanın her yerinden yaz kış gezginleri ağırlıyor. Ancak köpeklerle bir yaşam sürdürenler için tatile çıkmak bir soruna dönüşebiliyor. Çünkü oteller köpek kabul etmemektedir. Bunun için Antalya’da tamamen köpeklerin seyahati için açılmış tesisler hizmet vermektedir. Peki ama en iyi Antalya köpek oteli nerede? Antalya pet otel fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

Antalya Köpek Oteli Nedir?

Antalya köpek oteli, Antalya şehrinde bulunan ve köpek sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren özel tesislerdir. Bu tesisler köpeklerin konaklaması, bakımı ve ihtiyaçlarının karşılanması için tasarlanmıştır. Köpek otelleri genellikle sahiplerinin seyahat etmesi durumunda köpeklerini güvenli ve konforlu bir ortamda bırakabilecekleri bir yer olarak hizmet verirler.

Antalya’daki pet oteller genelde köpekler için konaklama odaları, oyun alanları, yürüyüş parkurları, veteriner hizmetleri ve köpek eğitimi hizmetleri sunuyor. Böylece sahipleri seyahatlerinde köpeklerinin iyi bakım almalarını sağlar.

Evcil hayvan sahiplerinin kedi ve köpeklerinin güvenli, konforlu ve bakımlı bir ortamda bırakabilecekleri tesislere Antalya köpek oteli denir. Pet otel adıyla da ifade ediliyor. Tesislerin müşterisine ve evcil canlılara sağladığı bazı özellikler şunlar…

Konaklama: Evden uzakta olan evcil hayvanlar için konaklama imkanı sağlanır. Genelde odalar veya kafesler şeklinde düzenlenmiş alanlarda konaklama seçenekleri sunulur.

Beslenme: Bu oteller, evcil hayvan sahiplerinin sağladığı yemeklerle veya kendi temin ettikleri yemeklerle evcil hayvanlarına düzenli olarak beslenme olanağı sağlar.

Bakım ve Temizlik: Kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre düzenli olarak bakım ve temizlik hizmeti sunulur. Hizmet tüy bakımı, banyo, tırnak kesimi gibi işlemleri içerebilir.

Oyun ve Egzersiz: Antalya köpek otelinde, evcil hayvanların fiziksel aktivitelerini sürdürebilmeleri için oyun alanları veya yürüyüş parkurları gibi imkanlar da bulunuyor.

Veteriner Hizmetleri: Acil durumlar veya ihtiyaç halinde veteriner hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca, düzenli aşılamalar ve sağlık kontrolleri gibi hizmetler de alınabilir.

Sosyal İmkanlar: Bazı pet otelleri, evcil hayvanlar için sosyalleşme imkanı sağlayarak diğer evcil hayvanlarla etkileşim kurmalarını sağlıyor. Elbette bu deneyimli yerlerde karşımıza çıkan bir hizmet türüdür.

Antalya’da Köpek Oteli Hizmeti Veren Popüler Pet Oteller | 2024

Antalya’da birçok köpek oteli bulunmaktadır. Burada, köpek sahiplerinin evcil dostlarına bakım ve konaklama hizmetleri sunan farklı kalite ve fiyatta tesis keşfetmek mümkün. Bölgeye yapacağınız seyahatlerde köpek dostlarınızı geride bırakmak içinize kuşkusuz sinmeyecektir. Onları da keyifli ve güvenilir ortamlara emanet etmek, seyahatinizden keyif almanızı sağlar. Antalya köpek oteli bunu size veren özel işletmeler. En popülerleri de şunlardır…

1.      Kepez Köpek Oteli

Evcil hayvanların konforu ve bakımı için özel olarak tasarlanmış odalar veya alanlara sahip bu tesis yıl boyu hizmet vermektedir. Ayrıca, veteriner hizmetleri, oyun alanları, düzenli yürüyüş imkanları, beslenme ve diğer ihtiyaçları karşılama konusunda da profesyonel yaklaşım sergiliyor. En iyi Antalya köpek oteli arayışında iste başına eklenebilir.

ADRES: Çıplaklı, 2018. Sk., 07190 Kepez/Antalya

TELEFON: 0544 835 32 51

Müşteri Yorumu: Güler hanıma, eşine ve köpek eğitmeni Çapan beye gösterdikleri ilgi, güleryüz ve samimiyet için sonsuz teşekkürler. Çok içten ve profesyonel bir çalışma sistemleri var. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.

2.      Muratpaşa Pet Otel

Muratpaşa, Akdeniz’in tatil cennetlerinden biri olarak görülüyor. Turizm açısından sayısız lüks otel var. Haliyle yerli yabancı turist sayısı da fazla. Otellerin birçoğu evcil hayvan kabul etmiyor. Minik dostlarımızı geride bırakmamak için Muratpaşa Pet Otel tesisini tercih edebilirsiniz. Dostunuzun her türlü ihtiyacını en güzel şekilde gideriyorlar.

ADRES: Güzeloba, Yaşar Sobutay Blv No:32, 07230 Muratpaşa/Antalya

TELEFON: 0549 813 60 09

Müşteri Yorumu: Antalyada çocuklarınızı emanet edebileceğiniz tek güzel yer. Ben normalde kızımı aileme dahil kimseye emanet etmem ancak burası çok farklı ve güzel. Çocuklar hiç sıkılmıyor yürüyüşler yapılıyor arkadaki çim alanlarında çocuklar pet siterler ile beraber oyunlar oynuyor ve emin olun bir defa götürseniz çocuğunuz buraya aşık olacak.

3.      Lara Pet Otel

Eğer Lara bölgesinde profesyonel pet otel çözümleri arıyorsanız bu tesis listenizde yer alması gereken özelliklere sahiptir. En çok yaz dönemi talep görüyorlar. Pati dostlarınız özel koşullara sahip tesiste güler yüzlü ve pati dilinden anlayan personeller tarafından ağırlanıyor. Nitekim kedi köpekler için 5 yıldızlı bir seyahat fırsatı veriyor. Antalya köpek oteli ihtiyaçlarında öncelikli olabilir.

ADRES: Güzeloba, 2272. Sk. No:64/B, 07230 Muratpaşa/Antalya

TELEFON: 0530 552 35 55

Müşteri Yorumu: Tatil için kedimizi bıraktık kedimiz ev dışına çıkmaya alışkın olmadığı için haliyle tedirgin oldu ,fakat işletme sahibi Yasin bey ve çalışanı ilgili alâkalı idiler ,Evcil hayvaniniza ait ayrı bir oda olması güzel ,çoğu otel olarak ilan veren kişiler evlerinde tüm hayvanları beraber aynı alanda bakmaya çalışıyor ve çoğunun belgesi dahi yok ,yasin bey veteriner olmasıda içimizi rahatlattı tavsiye ederim.

4.      Konyaaltı Petgiller Pet Otel

En iyi Antalya köpek oteli önerimizin bu sırasında Konyaaltı bölgesinden bir tesis var. Petgiller Pet otel, bölgede ün yapmış tesislerdendir. Profesyonel yaklaşımlarıyla pati sahiplerinden iyi puan alıyorlar. Fiyatlar da hizmete göre uygun.

ADRES: Kuruçay, Gül Sk. No: 164, 07130 Konyaaltı/Antalya

TELEFON: 0555 888 34 88

Müşteri Yorumu: Minik dostumuzdan ilk defa ayrı kaldık. Şeyda hanım ve eşi çok profesyonel ve ilgili. Biz seyahatteyken bize bolca video ve fotoğraf gönderdiler. Gözümüz hiç arkada kalmadı. Tertemiz yeşil bir ortam; odalar da klimalı. Köpek oyun alanları geniş ve tertemizdi. Minik kızımız eve  döndüğünde misler gibi kokuyordu. Çok güvenilir ve temiz bir yer. Teşekkür ederiz.

Güncel Antalya Köpek Oteli Fiyatları 2024

Antalya’daki köpek otellerinin fiyatları, birkaç farklı faktöre bağlı olarak değişiyor. Konaklama süresi, oda tipi, hizmetler, konum ve sezon başlıca etkenler. Genel olarak konuşmak gerekirse, Antalya’daki köpek otellerinin günlük fiyatı 300 TL ile 1,000 TL arasında değişebilir. Ancak, bu fiyatlar tesisin özelliklerine, hizmet kalitesine ve talep durumuna göre değişiklik gösterecektir. Aylık ödemelerde daha ekonomik rakamlar çıkar. Aylık 2,000 TL ile 6,000 Tl arası rakamlar konuşuluyor.

2024 yılında Antalya’daki köpek otellerinin fiyatları:

TARİH PET OTEL GÜNLÜK FİYAT AYLIK FİYAT
2024 Ocak Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Şubat Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Mart Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Nisan Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Mayıs Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Haziran Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 400 TL – 700 TL 3,000 TL – 7,000 TL
2024 Temmuz Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 400 TL – 700 TL 3,000 TL – 7,000 TL
2024 Ağustos Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 400 TL – 700 TL 3,000 TL – 7,000 TL
2024 Eylül Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 400 TL – 700 TL 3,000 TL – 7,000 TL
2024 Ekim Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Kasım Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL
2024 Aralık Antalya’daki köpek otelinin fiyatı 300 TL – 600 TL 2,000 TL – 6,000 TL

*rakamlar dönemsel değişiklik gösteriyor, pet oteli arayarak bilgi talep ediniz.

Antalya Pet Otelleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     Antalya’da köpeğin günlük otel ücreti ne?

Antalya köpek oteli günlük fiyatı birçok faktöre bağlı olarak farklı çıkıyor. Otelin konumu, tesisin kalitesi, sunduğu hizmetler, köpeğin boyutu ve cinsi, konaklama süresi gibi etkili faktörler arasında bulunabilir. Günlük ücret ortalama 500 TL civarıdır.

b)     Konyaaltı’nda köpekler hangi pet otelde kalır?

5’ten fazla seçenek var. Petgiller bizlerin tavsiyesidir.

c)      Antalya Lara’da pet oteller pahalı mı?

Turistik bir bölge olması sebebiyle Antalya köpek oteli fiyatları da biraz yüksek.

 

İlginizi çekebilir: En Güzel İzmir Bungalov Evleri | 5 Harika Öneri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.