Kamp Tatili

5 Popüler Erikli Kamp Alanları ve Fiyatları | 2024

Kamp yapmak, stresli şehir hayatından uzaklaşmak için en iyi fırsatlardan biri. Fakat bu deneyime yeni başlayanlar arasındaysanız, doğru yeri keşfetmeniz, keyif almanız bakımında çok önemli. O zaman şu soruları birlikte yanıt bulalım: Erikli’de çadır kampı nerede yapılır? En popüler Erikli kamp alanları nerede? Fiyatlar nasıl? Keyifli okumlar dileriz…

Erikli, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir tatil beldesidir. Erikli kamp alanları arasında da bu deneyimi yaşamak isteyenler için birkaç 5 farklı seçenek bulunuyor. Doğa içinde karavan ya da çadırınızla ücretsiz kamp yapabiliyorsunuz. Fakat tesislerin hepsi ücretli hizmet vermektedir.

Erikli kamp alanları genellikle doğal bir ortamda kamp yapmak için belirlenmiş tesislerdir. Bu alanlar sıklıkla kampçıların konaklamak, doğa ile etkileşimde bulunmak ve açık havada aktiviteler yapmak için kullanılan yerler. Her biri farklı büyüklüklerde ve kamp yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak değişik özelliklere sahip.

Kamp yapmak, stresli şehir hayatından uzaklaşmak için en iyi fırsatlardan biri. Fakat bu deneyime yeni başlayanlar arasındaysanız, doğru yeri keşfetmeniz, keyif almanız bakımında çok önemli. O zaman şu soruları birlikte yanıt bulalım: Erikli’de çadır kampı nerede yapılır? En popüler Erikli kamp alanları nerede? Fiyatlar nasıl? Keyifli okumlar dileriz…

2024 Yılının En Popüler Erikli Kamp Alanları Listesini Keşfedin!

Erikli, Türkiye’nin kuzeybatısında yer lan, Marmara Bölgesi’nde bulunan ve Çanakkale iline bağlı bir sahil beldesi. Bu belde doğal güzellikleri, temiz denizi ve huzurlu atmosferiyle dikkat çekiyor. Yemyeşil coğrafi özelliği sayesinde kamp içinde son derece elverişli bir destinasyona dönüşüyor. Erikli kamp alanlarında günübirlik ya da hafta sonu birkaç günlük tatil yaparak ruhunuzu stresten arındırıyorsunuz. Nereye gidileceğiniz merak ediyorsanız aşağıdaki listeye göz atınız…

2024 yılında en güzel Erikli kamp alanları listesi:

SIRA EN GÜZEL ERİKLİ KAMP ALANLARI KONFOR PUAN
1 Erikli Camping İyi 10/9.8
2 Fevzipaşa Mocamp İyi 10/9.5
3 Çamlık Kamp Orta 10/9.6
4 Yeşil Kamp & Milk Bungalows İyi 10/9.8
5 Erikli Danişment Kamp Alanı İyi 10/9.5

 

Erikli Camping

Erikli Camping, sahil yakınında, doğal güzelliklerle çevrili bir konumda yer alıyor. Bu tesiste çadır kiralama veya kendi çadırınızı getirerek konaklama yapabiliyorsunuz. Sakin ortamıyla dikkat çeken tesiste WC, elektrik, market, duş gibi konfor arttırıcı unsurlar da bulunuyor. Erikli kamp alanı arayanlara önerimizdir.

ADRES: erikli sahili çamlık mevkii, 22880 Keşan/Edirne

TELEFON: (0284) 737 37 21

İNSTAGRAM: eriklicamping

Ziyaretçi Yorumu: Alan ağaçlık çadırlar nizami kurulu her çadırın yanında kamelya, masa, sandalye, priz var. Aracınıza hemen hemen her çadırın yanina kadar gidebilir aracınızı oraya park edebilirsiniz (ekstra ucret odeyerek). Gittiginizde kalacağınız gere kadar size eşlik edip gösteriyorlar. Girişte ilk alanda konakladık tuvaletler duşlar bu kısımda malesef ara ara kanalizasyon kokusu geliyor. Tuvalet temizliği dört dörtlük olmasada iyiydi.

Fevzipaşa Mocamp

Fevzipaşa Mocamp, doğal güzellikleriyle ünlü Erikli bölgesinde bulunan ve özellikle kampçılar arasında popüler olan bir kamping tesisidir. Genellikle çadır kampı ve karavan konaklaması için hizmet verir. Ayrıca bungalov tipi yapılarda konaklama hizmeti sunmaktadır. Temiz, hizmeti güzel ve konumu itibariyle ferah atmosfere sahip.

ADRES: erikli köyü sahili, 22880 Keşan/Edirne

TELEFON: 0538 743 77 83

İNSTAGRAM: fevzipasa_mocamp

Ziyaretçi Yorumu: Kendi evinizde gibi hissedeceğiniz sıcacık bir ailenin işlettiği keyifli bir kamp alanı. İçerisinde sıcak duş, ortak mutfak alanı, ortak buzdolabı ve tuvalet mevcut. İster kendi çadırınızla ister işletmenin hazır yörük çadırlarında isterseniz de bungalovlarda konaklayabilirsiniz. Tam bir aile ortamı. Ebru Hanıma çok teşekkürler çok ilgili çok sıcak bir insan her konuda yardımcı oldu

Yeşil Kamp & Milk Bungalows

En iyi Erikli kamp yerlerinden biri de Yeşil Kamp adresidir. Tesisin en cazip yönü mavi ile yeşili aynı yerde buluşturması. Yaz sıcaklarında denize girerek serinlersiniz, Ağaçların altında da tertemiz havayı soluyorsunuz. Tam bir tatil destinasyonu. Aileyle kamp yapmak isteyenler burayı listesinde bulundursun.

ADRES: Palmiye Sokak No:6, 22880 Erikli/Keşan/Edirne

TELEFON: 0542 342 82 91

Ziyaretçi Yorumu: Keyifli huzurlu bir 3 gün geçirdik ailemle beraber. Etraf çok düzenli temiz, kamp personeli guleryuzlu yardımsever – kamp girişindeki danışma her türlü sorununuzu ve ihtiyacınızı çözmeye çalışıyor karşılama iyiydi ve kamp kurallari takip edilirse olumsuz yorum yapan insanların yaşadığı hiçbir şeyi yaşamıyorsunuz.

Erikli’de Kamp Alanı Seçerken Bunlara Dikkat Edin

Kamp, doğada salaş bir deneyimi yaşatırken beraberinde bazı konfor ihtiyaçlarını da doğurur. Örneğin tuvalet, banyo, market, elektrik, buzdolabı gibi detaylara sahip olmak, kamptan alınacak keyfi kat be kat arttıracaktır. Erikli kamp alanları arasında güvelin, konforlu ve temiz tesisleri keşfetmek için, seçim esnasında şu unsurlara dikkat ediniz.

  • Konum: Erikli’de kamp alanının bulunduğu konum ve erişilebilirliği önemlidir. Ulaşımın kolay olması ve doğal güzelliklerle çevrili olması tercih edilir.
  • Güvenlik: Kamp yapılacak bölgenin güvenliği önemlidir. Güvenlik açısından riskli bölgelerden kaçınılmalıdır.
  • Altyapı ve İmkanlar: Erikli kamp alanında tuvalet, duş, su kaynağı gibi temel ihtiyaçları karşılayacak altyapı ve imkanların bulunması önemlidir. Elektriğin de mevcut olması konforu şüphesiz arttıracak bir detay.
  • Doğal Koşullar: Hava durumu, iklim koşulları ve mevsimsel değişimler kamp yapılacak bölgenin seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle aşırı sıcak, soğuk veya yağışlı hava şartları kamp deneyimini olumsuz etkileyebilir.
  • Rezervasyon: Bazı Erikli kamp yerlerinin rezervasyon gerektirdiği veya belirli izinlerin alınması gerektiği unutulmamalı. Gerekli rezervasyonları ve izinleri önceden almak kamp planınızı sorunsuz hale getirecek.
  • Ulaşım: Kamp alanının ulaşımı kolay olmalıdır. Ayrıca, yakınlarda gıda ve malzeme temin edilebilecek yerlerin olması da pratiklik sağlar.
  • Çevresel Etiketler: Kamp yapmayı düşündüğünüz bölgedeki yerel kuralları ve çevresel etiketleri öğrenmek önemlidir. Doğal yaşamı korumak ve diğer kampçılarla uyum içinde olmak için bu kurallara uymak gerekir.
  • Kişisel İhtiyaçlar: Kamp yapacak kişilerin özel ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, çocuklu aileler için oyun alanları bulunan kamp alanları tercih edilebilir.

Erikli Çadır Kamp Fiyatları 2024

Çadır kampı için harcayacağınız toplam maliyet birçok değişkene göre belirlenmektedir. Kendi çadırınızla tesisi kullanmak isterseniz 250 TL ile 600 TL arası ödeme yaparsınız. Eğer tesisten kamp kiralaması yaparsanız bu sefer rakamlar 1,000 TL’yi bulabilir. Şüphesiz sezonda tesisten tesise değişebilen bir durum. Erken rezervasyon ile her zaman avantaj yakalayabiliyorsunuz.

2024 yılı Erikli kamp alanları fiyat listesi:

TARİH KAMP YERİ ODA FİYATI ÇADIR FİYATI
2024 Ocak Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Şubat Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Mart Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Nisan Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Mayıs Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Haziran Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Temmuz Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Ağustos Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Eylül Erikli’de günlük kamp fiyatı 900 TL – 3,000 TL 350 TL – 1,200 TL
2024 Ekim Erikli’de günlük kamp fiyatı 700 TL – 2,500 TL 250 TL – 1,000 TL
2024 Kasım Erikli’de günlük kamp fiyatı 700 TL – 2,500 TL 250 TL – 1,000 TL
2024 Aralık Erikli’de günlük kamp fiyatı 700 TL – 2,500 TL 250 TL – 1,000 TL

 

Erikli’deki Kamp Yerleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     Erikli’de aileyle kamp yapılacak yer var mı?

Yeşil Kamp tesisi, aileyle gidilecek özelliklere sahiptir. Konaklama, yeme içme ve aktivite yönünden zengin.

b)     Erikli’de çadır kiralama fiyatı ne?

En düşük 250 TL’den başlıyor. 1,200 TL’yi aşan tesisler de bulunuyor.

c)      Erikli’de ücretsiz nerede kamp yapılır?

Ücretsiz kamp tesisleri genelde daha az özellik taşıyan ama doğayı daha fazla hissettiren yerlerdir. Erikli’de bu tür bir seçenek görülmüyor. Sizin bildiğiniz yer varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: En Güzel İzmir Bungalov Evleri | 5 Harika Öneri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.