KonserlerGece HayatıTatil Tüyoları

Güncel Kuşadası Konser 2024 Takvimi | Kimin Konseri Var?

2023 yılın Kuşadası konser sezonu Mayıs ayı sonunda başlayacak ve haziran, temmuz, ağustos, eylül ayında devam edecek. Peki ama Kuşadası konser 2023 listesinde hangi sanatçılar var? Bu ay Kuşadası’nda kimin konseri var? Kuşadası Amfi Tiyatro konserleri 2023 takvimi nelerden oluşuyor? İşte detaylar…

Herkesin merakla beklediği Kuşadası konser 2024 takvimi belli oldu. Bu yaz tatilinde gündüz bireyler deniz ve güneşin keyifini çıkarırken gece de ünlü sanatçıların performanslarıyla eğlencelerini ikiye katlayacak. Yaklaşan Kuşadası konserlerine göz atarak 2024 tatilinize farklı bir etkinlik ekleyebilirsiniz. Listede 39’dan fazla konser organizasyonu görünüyor. Cem Adrian, Madrigal, Linet, Halil Sezai, Jehan Barbur ve Ufuk Beydemir gibi isimler öne çıkıyor.

Kuşadası, tertemiz sahili, masmavi denizi, çarşısı, tarihi unsurları ve gece hayatıyla dünyada meşhur bir beldemizdir. Türk müziğinin ünlü sanatçıları da her yaz dönemi Kuşadası mekanlarında ya da AMFİ tiyatro yerinde konser düzenler. Tatilciler için de Kuşadası etkinlik takvimi 2024 bu sebeple önemli hale dönüşür.

2024 yılın Kuşadası konser sezonu Mayıs ayı sonunda başlayacak ve haziran, temmuz, ağustos, eylül ayında devam edecek. Peki ama Kuşadası konser 2024 listesinde hangi sanatçılar var? Bu ay Kuşadası’nda kimin konseri var? Kuşadası Amfi Tiyatro konserleri 2024 takvimi nelerden oluşuyor? İşte detaylar…

Güncel Kuşadası Konser 2024 Takvimi İle Bu Yaz Eğlenceli Geçecek!

Çetin geçen kışın ardından stres atmak ve dinlenmek için Kuşadası bölgesi iyi bir tatil seçeneğidir. Beş yıldızlı otellerde konaklama yapılır. Gündüzleri denizin ve havuzun keyfi çıkarılır. Akşam olunca da gece hayatının limitsiz hali keşfedilir. Kuşadası konser 2024 listesi de yerli yabancı tatilcilere özel oluşturuldu. Kuşadası’nda konser sezonu 5 Mayısta Cem Adrian ile başlayacak ve Line konseri ile son bulacak.

Her yaz dönemi Kuşadası bölgesinde 40’ın üzerinde Türk sanatçısı konser düzenliyor. Şu an için 15 etkinlik açıklandı. İlerleyen dönemde yine yeni konserleri Kuşadası konserleri takviminde göreceksiniz.

2024 yılında yaz dönemi en iyi Kuşadası konser takvimi:

TARİHGÜNCEL KUŞADASI KONSER LİSTESİKONSER YERİDOLULUK
Mayıs 2024Cem Adrian konseriHolly Stone%80
Mayıs 2024Ufuk Beydemir konseriHolly Stone%88
Mayıs 2024Halil Sezai konseriHolly Stone%81
Haziran 2024Jehan Barbur konseriHolly Stone%81
Haziran 2024Mirkelam konseriHolly Stone%83
Haziran 2024Cem Adrian konseriHolly Stone%80
Temmuz 2024Tan Taşçı konseriAMFİ Tiyatro%88
Temmuz 2024Teoman KonseriAMFİ Tiyatro%81
Temmuz 2024Funda Arar konseriAMFİ Tiyatro%83
Temmuz 2024Nilüfer konseriAMFİ Tiyatro%81
Ağustos 2024Madrigal konseriHolly Stone%85
Ağustos 2024Gripin konseriAMFİ Tiyatro%85
Ağustos 2024Linet konseriAMFİ Tiyatro%85

Henüz tarihleri açıklanmasa da her yıl mutlaka Kuşadası bölgesinde konser veren ünlü isimler var. Sagopa Kajmer, Athena, Mor ve Ötesi bunlardan bazılarıdır. Kuşadası konser 2023 listesinde mutlaka görebileceğimiz etkinlikleri bir liste ile açıklıyoruz.

Kuşadası’nda 2024 yaz döneminde konser verecek sanatçılar listesi:

 • Sagopa Kajmer
 • Hayko Cepkin
 • Sibel Can
 • Mor ve Ötesi
 • Dolu Kadehi Ters Tut
 • Şebnem Ferah
 • Fazıl Say
 • Duman
 • Ceza
 • Zeynep Bastık
 • Gülşen
 • Levent Yüksel
 • Ajda Pekkan
 • Sertap Erener
 • Sıla
 • Hande Yener
 • Kenan Doğulu
 • Serdar Ortaç
 • Mustafa Sandal
 • Göksel
 • Candan Erçetin
 • Mustafa Sandal

1.      Kuşadası Mirkelam Konseri: Kuşadası’nda 2024 Yazının En Güzel Konserlerinden Biri

90’lar Türk pop müziğini adeta konsülde etmiş sanatçı Mirkelam, günümüzde de büyük kitlelere müziğini ulaştırmaya devam ediyor. Özellikle nostaljik bir pop yolculuğu yapmak için Mirkelam konseri iyi bir tercih olur. Sanatçı eski ve en sevilen parçalarını Kuşadası konser 2024 kapsamında hayranlarına seslendirecek. Holly Stone mekanında düzenlenecek olan etkinlik mayıs ayında gerçekleşecek. Konserin minimum bilet tutarı ise 250 TL oldu.

Vikipedi: Mirkelam kimdir?

2.      Kuşadası Halil Sezai Konseri: Türk Müziğinin Güçlü İsmi Bu yaz Kuşadası’nda

Slow şarkıları ile Türk müziğine çok farklı bir renk katan Halil Sezai, uzun süren sessizliğinin arından ilk kez Kuşadası’nda görülecek. İlk albümünden sevilen parçalarını ve yeni albümünden şarkıları bu konserde dinleyicilerine sunacak. Kaliteli bir Kuşadası konser 2024 etkinliği arıyorsanız Halil Sezai’yi seçebilirsiniz. Biletler satışta ve 220 TL’ye giriş yapabiliyorsunuz. 18 yaş sınırı bulunuyor.

Vikipedi: Halil Sezai Kimdir?

3.      Kuşadası Ufuk Beydemir Konseri: Holly Stone’da Müzik Dolu Bir Gece

Aslen Elazığlı olan ve genç yaşta çok büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Ufuk Beydemir, “Ay Tenli kadın” çıkış parçasıyla hemen herkesin gönlünde taht kurdu. Kuşadası konserleri 2024 listesinin en merak edilen sanatçılarından da biri şüphesiz. Tatildeyken “Kuşadası’na konsere kim geliyor” diye merakınız oluşursa, kesinlikle Ufuk Beydemir etkinliğini listenizde bulundurun. Biletler satışta ve doluluk oranı %80’i geçmiş durumda.

Vikipedi: Ufuk Beydemir Kimdir?

4.      Kuşadası Madrigal Konseri: Müzik Tutkunlarını Harika Bir Gece Bekliyor

2007 yılında kurulan Madrigal grubu, Türk pop müziğine çok ilginç ve özgün bir yaklaşım kattı. Şarkıları dijital platformlarda yüz milyonlarca kez dinleniyor. Konserleri ise her zaman için kapalı gişe gerçekleşiyor. Bu yaz için Madrigal grubunu Kuşadası sahnesinde göreceğiz. Kuşadası konserleri 2024 kapsamında dolu dolu bir geceye hazırlanıyorlar. Ağustos ayında Kuşadası’nda gidilecek konser arayanlara tavsiyemizdir.

Vikipedi: Madrigal Kimdir?

5.      Kuşadası Jehan Barbur Konseri: Yaza Merhaba Konseri

Arap asıllı Türk şarkıcı Jehan Barbur, billur sesi ve özgün besteleriyle her konserinde ruha dokunmayı başarıyor. Bu kez yeni adresi Kuşadası olacak. Kuşadası konser takvimi 2024’te özel bir etkinlik ile karşınızda olacak. Biletinizi şimdiden alarak gecede yerinizi ayırtabilirsiniz.

Vikipedi: Jehan Barbur Kimdir?

6.      Kuşadası Cem Adrian Konseri: Ünlü İsim Haziran’da Hayranlarıyla Buluşacak

Kuşadası konser 2024 listesinden bahsederken Cem Adrian’ı es geçmek olmaz. Türk müziğin duayeni Cem Adrian her yaz olduğu gibi 2024 yaz döneminde de Kuşadası’nda konser verecek. Dillere pelesenk olmuş şarkılarının yanı sıra yeni cover parçalarını da konserinde seslendirecek. En güzel Kuşadası etkinliklerinden birisi. 2024 yılında kaçırmayın.

Vikipedi: Cem Adrian Kimdir?

Kuşadası Amfi Tiyatro Konserleri 2024 Takvimi

Kuşadası bölgesinin en prestijli ve kaliteli konserleri Amfi Tiyatro sahnesinde gerçekleşiyor. Toplamda 3,200 kişilik kapasitesi ve özgün tasarımı ile eğlenceli konser süreçleri yaşanıyor. Kuşadası amfi tiyatro konserleri 2024 takviminde Tan taşçı, Teoman, Funda Arar, Nilüfer ver Linet var. Ayrıca zaman ilerledikçe yeni etkinlik açıklamaları da yapılacak. Çünkü Kuşadası Amfi tiyatro sahnesinde her yaz 30’dan fazla konser düzenlenmektedir.

 

Kuşadası amfi tiyatro konserleri 2024 listesinde yine usta isimler var. Tatil döneminize denk gelen bir etkinliği seçerek tatilinize renk katın.

2024 yılında yaz dönemi en iyi Kuşadası AMFİ tiyatro konserleri takvimi:

TARİHKUŞADASI AMFİ TİYATRO KONSERLERİKONSER YERİDOLULUK
Temmuz 2024Tan Taşçı konseriAMFİ Tiyatro%88
Temmuz 2024Teoman KonseriAMFİ Tiyatro%81
Temmuz 2024Funda Arar konseriAMFİ Tiyatro%83
Temmuz 2024Nilüfer konseriAMFİ Tiyatro%81
Ağustos 2024Gripin konseriAMFİ Tiyatro%85
Ağustos 2024Linet konseriAMFİ Tiyatro%85

İlginizi çekebilir: Gidilecek En İyi 15 Aydın Hamamı | Aydın Hamam Fiyatları 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.