Hakkımızda

“Aradığın tatili hemen yaz!”

TatilYaz.com 2022 yılında kurulmuş bir platform olup Türkiye ve dünyanın hemen her bölgesi için tatil önerileri sağlamaya günümüzde de devam ediyor. Kuruluşundan itibaren her geçen gün büyüyen inovatif bir platform haline dönüştü. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan gezgin saha ekibi, yılın 365 günü tatil, hamam, otel, kamp, tur, aktivite, gece hayatı, festival ve muhafazakar tatil önerilerinde bulunuyor.

TatilYaz.com sitemizin temel misyonu tatil tutkunlarına baştan sona keyif alabileceği bir tatil süreci tavsiye etmek, tatilden beklentilerini %100 karşılayacak yerleri belirtmek ve tatil memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu misyonu gerçekleştirmek için Tatil Bul markası bünyesinde 8 kişilik çalışma ekibi bulunuyor. Farklı departmanlarda bir takım çalışması gerçekleştiren bu kişilerin genel görevi şu şekildedir:

  • Saha ekibi,
  • Fotoğraf & Video prodüksiyon ekibi,
  • İçerik editörleri,
  • Sosyal medya ekibi,
  • Reklam ve pazarlama ekibi,
  • Web sitesi ekibi.

TatilYaz.com sitesinin tüm ekipleri 7/24 prensibiyle tatilcilere “daha mutlu” bir süreci yaşatmak için çalışıyor. Mekan, bölge ve işletme tavsiyeleri sayesinde nereye gidilirse mutlu, neresi tercih edilmezse zarardan dönüleceği ortaya çıkıyor. Gezici saha ekibinin notlarına ilave olarak online platformlardaki gerçek kullanıcı yorumlarına bakarak da tavsiye içerikleri oluşturulmaktadır. TatilYaz.com sitemizi ziyaret ederek her geçen günkü bu büyümeye katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. İyi tatiller dileriz.

tatil yaz logo 2

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.