Yaz TatiliYüzme Havuzları

Güncel Adaland Fiyatları 2024 | Adaland’a Giriş Ne Kadar Oldu?

Adaland fiyatları 2024 yılında tatil sezonunun da yaklaşmasıyla birlikte özellikle çocuklu aileler için en merak edilenler arasında yer alıyor. Yaz sıcaklarında dolu dolu bir gün geçirmek için çocuklarınızla birlikte gidip tam gün boyunca eğlenebileceğiniz muhteşem bir aktivite. Çocuk havuzlarından, büyüklü küçüklü kaykay havuzlarına, dalga havuzlarından adrenalini yüksek su kaydıraklarına kadar çok sayıda alternatif bulunan Adaland Aquapark eğlencenin sınırsız olduğu bir yaz aktivitesi. Tatil için Kuşadası ve çevresini tercih edenlerin mutlaka eğlenmek için listesine eklemesi gereken su kaydırağı havuzuna giriş yaptığınızda burada tam gün boyunca eğlenebiliyorsunuz.

2024 bilgi

Adaland Aquapark eğlence alanına dışarıdan yiyecek içecek alınmıyor. Ancak içeride kafe ve restoran bulunuyor. Buradan aperatif hamburger, pizza, köfte patates gibi menülerden tercih edebilirsiniz. Adaland’a giriş için günlük bilet ile giriş yapabileceğiniz gibi Adaland fiyatları 2024 de çok daha uygun fiyatlar ile satışa sunulan sezonluk giriş ücretini ödeyip sezon boyunca sınırsız da eğlenebilirsiniz. Ayrıca Adaland içinde yer alan Dolphın parkta Yunusların gösterilerini izleyip onlara dokunma şansınız da oluyor. Bu sevimli hayvan dostları sizden yakından görmek isterseniz online bilet alabilirsiniz.

adaland-fiyatlari-2024
Adaland Fiyatları 2024

Güncel Adaland Fiyatları 2024 Listesi

Adanad fiyatları 2024 listesi her yıl olduğu gibi bu yılda güncellendi. İçeride sörf ve rafting havuzu da bulunuyor. Bu alanları kullanmak istiyorsanız ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Ailece eğlenmek için geldiyseniz de 3 yaşa kadar olan çocukların girişi ücretsiz. 4-9 yaş arası çocuklar için de %25 bir indirim uygulanıyor. Aşağıda hazırladığımız tablodan ücretli ve ücretsiz kullanabileceğiniz alanların listesine ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

2024 yılında Kuşadası Adaland aquparkına giriş fiyatları:

TARİH ADALAND GİRİŞ VE HİZMETLERİ FİYATI/ÜCRETİ
2024 0 – 3 yaş Adaland giriş Ücretsiz
2024 4 – 9 yaş arası Adaland giriş 300 TL
2024 10 yaş ve üzeri 400 TL
2024 Soyunma kabini ücreti Ücretsiz
2024 Kaydırak ve havuz kullanım ücreti Ücretsiz
2024 Rafting kullanım 100 TL
2024 Adaland fotoğraf çekim ücreti 80 TL – 120 TL

Adaland Yemek Menü Fiyatları 2024

Tam gün eğlence için geleceğiniz Adaland Aquapark’a dışarıdan yiyecek ve içecek alımı ne yazık ki yapılmıyor. Ancak içeride yemek yiyebileceğiniz yerler mevcut. Girişte yükleme yaptığınız kart ile içeride yemek yiyebilir ya da soğuk içecek alımı yapabilirsiniz. Aperatif menülerin bulunduğu Dolphın Cafe’den hamburger, pizza, köfte ekmek gibi menülerden birini tercih edebilirsiniz. Atıştırmalık olarak patates ve yanına soğuk içecek de tercih edebilirsiniz. Adanad fiyatları 2024 yanında yemek fiyatları da artan maliyetler sebebiyle artış göstermiştir. Dışarıya göre de fiyatların bir tık yüksek olduğunu söylemek de fayda var.

Adaland Sezonluk Giriş Fiyatları 2024

Adaland fiyatları 2024 yılında sezonluk üyelik almak isteyenler için de kampanyalı fiyatlar sunuyor. Sezonluk üyelik aldığınız da istediğiniz zaman gidip eğlenme hakkına da sahip olabiliyorsunuz. Genellikle çocuklu aileler yaz boyunca eğlenebilmek adına sezonluk üyelikleri tercih ediyorlar. Siz de havuz eğlenceniz 1 gün ile sınırlı kalmasın diyorsanız sezonluk üyelikler tam da size göre olacaktır. 2024 yılına gelindiğinde Adaland sezonluk üyelik ücreti 4.600TL olarak belirlenmiştir. Mayıs ayından itibaren satışa sunulacak sezonluk üyeliklerden siz de yararlanabilirsiniz. Sezonluk üyeliklerin erken satışa sunulup kısa bir süre içinde tükendiğini belirtmekte de fayda var. Siz de dolu dolu bir yaz tatili geçirmek için Adaland Aquapark da yerinizi şimdiden alın.

İlginizi çekebilir: En Güzel Adana Hamamları | Adana Hamam Fiyatları 2023

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.