Yüzme Havuzları

Popüler Kırşehir Yüzme Havuzu Önerisi ve Fiyatları | 2024

Peki, Kırşehir’de gidebileceğimiz yüzme havuzları hangileri? Gelin, imkânlar dahilinde şehirde yer alan yüzme havuzlarını birlikte inceleyelim. Ayrıntılı Kırşehir yüzme havuzu listesini aşağıdaki tabloda sizler için hazırladık. Kırşehir’de içerisinde Aquapark bulunan yüzme havuzları var mı? İşte ayrıntılı havuz listesi…

Kırşehir yüzme havuzu listesinde hangi havuzlar yer alıyor? Kırşehir’de açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor mu? Kırşehir yüzme havuzunun sınırlı sayıda olduğu şehirlerimizden birisi. İki adet kapalı 1 adet açık yüzme havuzu olmak üzere şehirde üç yüzme havuzu bulunuyor. Tek bir yarı olimpik yüzme havuzunun bulunduğu şehirde sporcular bu havuzdan yararlanıyor.

Kırşehir yüzme havuzlarını aylık ücret karşılığında kullanabileceğiniz gibi günübirlik olarak da tercih edebilirsiniz. Açık yüzme havuzu yaz aylarında haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Ailenizle birlikte giderek sıcak yaz sıcaklarında serinleyebileceğiniz bu havuzlarda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Açık yüzme havuzlarının yanında çocuklarında rahatça kullanabileceği çocuk yüzme havuzları da bulunmaktadır.

Peki, Kırşehir’de gidebileceğimiz yüzme havuzları hangileri? Gelin, imkânlar dahilinde şehirde yer alan yüzme havuzlarını birlikte inceleyelim. Ayrıntılı Kırşehir yüzme havuzu listesini aşağıdaki tabloda sizler için hazırladık. Kırşehir’de içerisinde Aquapark bulunan yüzme havuzları var mı? İşte ayrıntılı havuz listesi…

2024 Yılı İçin En Popüler Kırşehir Yüzme Havuzu Tavsiyesi

2024 yılında Kırşehir’de gidebileceğiniz en popüler yüzme havuzu tavsiyeleri hangileri? Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde yer alan yüzme havuzu, Kırşehir Yarı Olimpik kapalı yüzme havuzu ve Kırşehir’de tek termal ve su kaydırağı havuzuna sahip Ramada Aquapark burada yer alan en popüler yüzme havuzları arasındadır.

2024 yılında Kırşehir bölgesinin popüler yüzme havuzları:

SIRAKIRŞEHİR’DEKİ YÜZME HAVUZLARIPUAN
1Ahi Evran Üniversitesi Yüzme Havuzu10/9.8
2Kırşehir Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu10/9.8
3Ramada Aquapark10/9.8

 

Ahi Evran Üniversitesi Yüzme Havuzu

Kırşehir yüzme havuzu arasında haftanın 7 günü hizmet veren Ahi Evran Üniversitesi yüzme havuzunun açık ve kapalı olmak üzere 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Yaz aylarında sıcak havalarda serinlemek isteyenler için açık yüzme havuzu ile hizmet vermektedir. Hafta sonu havuz keyfi için günübirlik ücretini ödeyerek havuza giriş yapabilirsiniz. Hijyen koşullarına önem veren işletme özellikle yaz aylarında yoğun talep görmektedir.

ADRES: Bağbaşı, Şht. Sahir Kurutluoğlu Cd. No: 100, 40100 Kırşehir Merkez/Kırşehir

GİRİŞ: Ücretli

YÜZME KURSU: Var

Kırşehir Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu

Kırşehir’de yarı olimpik yüzme havuzu arayanlar burayı tercih etmektedir. Haftanın 6 günü buraya gelerek yüzebilirsiniz. Pazartesi günleri havuzun genel temizliği yapıldığı için işletme hizmet vermemektedir. Açık ve kapalı yüzme havuzunda yaş gruplarına göre yüzme kursları da verilmektedir. Güler yüzlü personeli uzman kurs öğretmenleriyle Kırşehir halkının en çok ziyaret ettiği yüzme havuzlarının başında gelmektedir.

ADRES: Kuşdilli, NO:A, 2. Sokak, 40100 Kırşehir Merkez/Kırşehir

TELEFON: (0386) 212 50 33

GİRİŞ: Ücretli

YÜZME KURSU: Var

Ziyaretçi Yorumu: Personeller ilgisiz her yaz buraya geliyorum ama hiç birşey yapamıyorum ben ve kuzenimi yaşımız küçük diye umursamıyorlar ikimiz bireysel bir şekilde yüzebildiğimiz halde bizi boyumuzun yarısı kadar havuza alıyorlar ve 2 metrelik büyük havuzda  yer olduğu halde bizi almıyorlar çok kaba davranıyorlar zaten eğitimdeki hocalar havuza girip anlatmıyorlar bir tek bir hoca vardı erkek o havuza girip anlatmıştı

Ramada Aquapark

Ramada Aquapark Kırşehir yüzme havuzları arasında tek termal havuza sahip tesistir. Ramada otel bünyesinde bulunan havuzda yüzebilir, dilerseniz otelde de konaklayabilirsiniz. Dışarıdan gelen misafirler günlük giriş ücreti karşılığında havuzu kullanabilmektedir. Havuz içerisinde aynı zamanda su kaydırağı bölümü de bulunmaktadır. Bir de dilerseniz ek bir ücret ödeyerek doktor balıkların bulunduğu bölümü de kullanabilirsiniz.

ADRES: Bağbaşı, Şehit Kerem Aydın Cad No:49, 40100 Kırşehir Merkez/Kırşehir

TELEFON: (0386) 419 40 40

GİRİŞ: Ücretli

YÜZME KURSU: Var

Ziyaretçi Yorumu: Manzarası ve geniş odalarıyla harika bir otel. Termal havuz seçeneklerinin olması da bir ayrıcalık bence. Çocuğumuz aqua parkta çok güzel zaman geçirdi. Yemekler lezzetli ve servis personelimiz hem güler yüzlü hem de çok ilgiliydi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Bir sonraki ziyaretimizde görüşmek üzere…

Güncel Kırşehir Yüzme Havuzu Fiyatları 2024 Listesi

Kırşehir yüzme havuzu giriş fiyatları 2024 listesi belli oldu. Yüzme havuzu giriş fiyatları 200 TL ila 280 TL arasında değişmektedir. Öğrenciler için %20 indirim uygulanmaktadır. Fiyatlardaki değişiklik tesislere göre farklılık gösterdiği için havuzlar ile ilgili net fiyat bilgisi için tercih ettiğiniz havuzu arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıntılı fiyat listesine de aşağıda hazırladığımız tablodan ulaşabilirsiniz.

Kırşehir şehrindeki yüzme havuzlarının 2024 yılı giriş fiyat listesi:

TARİHYÜZME HAVUZUYETİŞKİN FİYATIÖĞRENCİ FİYATI
2024 OcakKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 ŞubatKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 MartKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 NisanKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 MayısKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 HaziranKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 TemmuzKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 AğustosKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 EylülKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 EkimKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 KasımKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL
2024 AralıkKırşehir bölgesi yüzme havuzu ücreti200 TL – 275 TL210 TL – 280 TL

*rakamlar havuza göre değişkenlik gösterebilir.

Kırşehir Havuzları Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     Kırşehir’de kapalı havuz var mı?

Kırşehir’de iki adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunlardan ilki Kırşehir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, diğeri ise Ramada Aquaparktır. Her iki yüzme havuzunun da kapalı ve açık hizmet veren havuzları bulunmaktadır.

b)     Yazın Kırşehir’de çocukla hangi havuza gidilir?

Yaz aylarında sıcaktan bunalan Kırşehir halkı için açık yüzme havuzunun bulunduğu Ahi Evran Üniversitesi yüzme havuzu en çok rağbet gören havuzlardan birisidir. Çocuk havuzunun da bulunduğu tesis de giriş ücretleri de gayet makul olarak fiyatlandırılmış.

c)      Kırşehir’de havuza giriş ücreti ne kadar?

Kırşehir’de havuza giriş ücretleri tesislere göre değişiklik gösterir. Fiyatlar 200 TL ila 280 TL arasında farklılık gösterir. Havuz giriş ücreti hakkında net fiyat bilgisi için tercih edeceğiniz havuzu arayarak bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda öğrenci girişlerine ek bir indirim de uygulanmaktadır.

 

İlginizi çekebilir: En Güzel İzmir Bungalov Evleri | 5 Harika Öneri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.