Aktivite Önerisi

En İyi 6 Beşkonak Rafting Firması ve Tur Fiyatları 2024

2024 yaz sezonunda tatil planlamalarının merkezi yine Antalya olacak. Akdeniz’in incesi bu kentte gerçekleştireceğiniz seyahate biraz macera katmak isterseniz, rotanıza rafting aktivitesini de dahil edin. Peki ama Beşkonak rafting nedir? Tur firma tavsiyesi var mı? Beşkonak rafting turu fiyatları 2024’te nasıl? İşte detaylar…

Adrenalin tutkunları, macera severler ve tatile renk katmak isteyenler Beşkonak rafting turları ile limitsiz eğlenceyle tanışıyor. Dünyanın en güzel noktalarından Köprülü Kanyon içerisinde gerçekleşen bu deneyim macera yönü kadar doğayı keşfetme fırsatını da veriyor. Bölgede popüler hale gelmiş bir spor ve günümüzde çok sayıda deneyimli tur firması hizmet vermektedir. Antalya tatilinde harika bir deneyim yaşamak isteyenlere önemli bilgiler paylaşacağız.

Sağlık problemi olmayan ve gebelik durumu yaşamayan her birey, yaşı ne olursa olsun rafting macerasına dahil olabilir. Beşkonak’taki kanyonun su desisi, amatör rafting tutkunlarına da deneyim imkanı veriyor. Yani Beşkonak turları hem güvenli hem de macera dolu denebilir.

2024 yaz sezonunda tatil planlamalarının merkezi yine Antalya olacak. Akdeniz’in incesi bu kentte gerçekleştireceğiniz seyahate biraz macera katmak isterseniz, rotanıza rafting aktivitesini de dahil edin. Peki ama Beşkonak rafting nedir? Tur firma tavsiyesi var mı? Beşkonak rafting turu fiyatları 2024’te nasıl? İşte detaylar…

Beşkonak Rafting Hakkında Merak Edilen Bilgiler | 2024 Yılı

Türkiye’de çok nadir doğal güzelliklerden Köprüçay Akarsuyu üzerinde her yıl binlerce kişi su sporları yapıyor. Beşkonak köyünde gerçekleşen rafting aktiviteleri de macera, dostluk, sosyalleşme ve doğal güzellikleri keşfetme açısından fırsatlarla dolu. Özellikle sıcak Akdeniz günlerinde akarsuyun serin sularında serinlemek de ayrı bir güzellik. Daha önce deneyimleyenlerin Beşkonak rafting yorumları ortak: Harika bir deneyimdi!

Beşkonak bölgesi rafting turunun başlangıç noktası olduğu için bu isim verilmiştir. Rotada Köprülü Kanyondaki taş köprünün de olması Antalya’daki birçok rafting güzergahına göre burayı popüler kılmaktadır. Ayrıca köyde enfes lezzet durakları da mevcut. Hem eğlenip hem de yemeklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Beşkonak’ta günün her saati rating turları görmek mümkün. 7 yaş ve üzeri sağlık sorunu olmayan her birey katılım göstermektedir. İster grup isterseniz de bireysel katılım gerçekleştirebiliyorsunuz. Rezervasyon için 1 gün öncesinden firmalar ile iletişime geçilmesi gerekir. Hatta kış döneminden erken rezervasyon yaptıranlar kampanyalardan da yararlanmaktadır.

En Popüler Antalya Beşkonak Rafting Turu Düzenleyen Firmalar | 2024 Yılı

Antalya’da raftingin merkezi Beşkonak olunca bölgede haliyle çok sayıda firmanın hizmetiyle karşılaşıyoruz. Her ne kadar akarsu desisi çok azgın olmasa da güvenlik ve deneyim isteyen bir süreç. Profesyonel Beşkonak rafting firmaları sayesinde tüm ekipman, malzeme ve rehber ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Böylece eğlenirken güvenliğiniz de sağlanıyor.

2024 yılında Beşkonak’ta 15’ten fazla firma rafting turu düzenliyor. Aralarında iyiler de kötüler de mevcut. Siz bölgenin trend tur şirketleriyle çalışmak istiyorsanız aşağıdaki listeden öneri alabilirsiniz.

2024 yılında Antalya’nın Beşkonak bölgesinde rafting turu düzenleyen en iyi firmalar:

  • Klas Rafting
  • Antalya Rafting Beşkonak
  • Flamingo Rafting & Restaurant
  • Enjoy Rafting
  • Action Rafting
  • Family rafting
  • Star Rafting

Action Rafting

Bölgenin en eski rafting tur firmalarından biridir. Her türlü ekipman ve donanıma sahip işletmede profesyonellik ön plana çıkıyor. Tur öncesi sizlere kısa bir eğitim veriliyor. Ayrıca aktivite boyunca rehberler de sizleri yönlendirmektedir. Kendinizi güvende hissederken adrenalini de yaşıyorsunuz. Beşkonak rafting firmaları arasında ilgi gören Action markasını deneyebilirsiniz.

ADRES: Bozyaka, 07550 Manavgat/Antalya

TELEFON: 0532 417 00 51

Müşteri Yorumu: Rafting cok eğlenceliydi sadece gruplar bekleniyorderken cok fazla beklettiler bizi. tehlikeli sandik fakat bi tehlikesibyok 3 yasinda cicuk bile yapiyor. side den gittik ulasim dahil kisi basi 130 tl odedik fakat giderken deniz ayakkahisi giyin orada kiralamak zorunda kaliyorsunuz parayla. Oda kirasi 30 tl falan oluyor. cep telefonunuza su gecirmez kilif bulursaniz onu da alın.

Enjoy Rafting

Beşkonak köyünden  başlayan bir rafting macerası düşünüyorsanız, profesyonel firmayla çalışma ihtiyacı duyacaksınız. Enjoy şirketi bu güveni veren nadir isimler arasındadır. Geniş rehber kadrosu ve son model ekipmanları profesyonel süreci fazlasıyla size hissettiriyor. Özellikle Ebru Hanım ve Ahmet beyin yaklaşımları müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

ADRES: Beşkonak mahallesi pelitdibi mevkii köprülü kanyon, 07550 manavgat/Antalya

TELEFON: 0539 283 66 99

Müşteri Yorumu: Çok güzel bir gündü. Öncelikle işin başlangıcından sonuna kadar bizimle ilgilenen başta Ebru hanıma ve Ahmet beye sonsuz teşekkürler. Şimdi kendi arabamız ile gittik. Park yeri sorunu yok ve ücretsiz ayrıca çok geniş. Soyunma kabinleri ve WC mevcut. Oturma alanları güzel gölgelikli. Turun baslagicinda öncelikle kayıt olmalısınız. Daha sonra 2 çocuk (5 yaşında) ve 2 yetişkin can yelekleri ve kaskımız temin edildi.

Klas Rafting

En popüler Beşkonak rafting tur firması önerimizde son olarak Klas firmasını işaret ediyoruz. Kanyonun deneyimli isimlerinden Klas, geniş rehber kadrosuyla bölgede farkını ortaya koyuyor. Her türlü ekipman ihtiyacınızda da sizlere hizmet veriliyor. Fiyatlar biraz pahalı ama hissettirdiği güven bunu hak ettiriyor.

ADRES: Bozyaka, Köprülü Kanyon Yolu, 07550 Manavgat/Antalya

TELEFON: 0532 200 88 00

Müşteri Yorumu: İlk etapta arayıp bilgi almamdan itibaren harika ilgilenilfi .işletmeye gitiğimizde güleryüzle karşılandık ilk etapta o an için sadece 2 kişiydik diye bizi tek boata alacaklarını  söylediler ama biz grubla beraber hareket etmek isteyince hemen çözüm bulundu mağdur edilmedik .işletme çok temiz yemek çok  lezzetli.

Güncel Beşkonak Rafting Fiyatları 2024 Listesi

Beşkonak köyünde 2024 yılı rafting sezonu açıldı. Bahar ve yaz aylarının en güzel aktivitesini yaşamak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Elbette tatil masrafları ve bütçe ayarlaması yaparken, Beşkonak rafting fiyatları 2024’ü merak ediyorsunuz. Geçen yıla göre zamlı bir sezon olacak. Rakamlardaki artış %30’ları buldu. Firmalar turistlere dolar üzerinden maliyetlendirme yaparken yerel macera tutkunları Türk Lirası birimiyle ödeme yapmaktadır. Tek kişilik yetişkin rafting ücreti 499 TL’den başlıyor. Eğer özel servisle gelinecekse 799 TL’yi bulabiliyor.

Beşkonak rafting fiyatlarında erken rezervasyonla %20’e varan indirimlerden faydalanmak mümkün. Ayrıca firmalar sezonda yemekli ve ulaşımlı turlar da yapmaktadır. Beşkonak’ta lüks rafting tur fiyatı 3,000 TL’yi buluyor. İçinde ulaşım ve yemek de dahil.

2024 yılının Antalya Beşkonak bölgesi rafting fiyatları şöyle:

TARİHRAFTİNG TURUTEK KİŞİ FİYATITUR PAKETİ
2024 OcakBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 ŞubatBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 MartBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 NisanBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 MayısBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 HaziranBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 TemmuzBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 AğustosBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 EylülBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 EkimBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 KasımBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL
2024 AralıkBeşkonak bölgesi rafting fiyatı499 TL – 799 TL2,000 TL – 3,000 TL

 

Beşkonak Rafting Turları Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     Beşkonak’taki rafting tehlikeli mi?

Tehlikenin olmadığı bir spor için adrenalin aktivitesi denemez. Nitekim raftingin de kendi içinde tehlikeleri var. Ancak deneyimli firmalar sayesinde bu risk minimize ediliyor.

b)     Antalya’nın Beşkonak bölgesinde rafting yapmak eğlenceli mi?

Son derece eğlenceli, adrenalin seviyesi yüksek ve doğayı keşfetmenin büyüsüne sahip.

c)      Beşkonak’ta herkes rafting yapabilir mi?

7 yaşından büyük ve sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

 

İlginizi çekebilir: En Güzel İzmir Bungalov Evleri | 5 Harika Öneri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.