Evcil Hayvan Otelleri

En İyi Hayvan Oteli Önerileri | Hayvan Oteli Fiyatı 2024

En iyi evcil hayvan oteli hangisi? 2024 yılının en popüler araştırma konularından birisi. Çünkü evcil kedi ve köpekler ile insanlar yoğun seviyede birlikte yaşıyor. Evden birkaç günlük ulaşılacağı zaman güvenilir bir evcil hayvan bakım yeri tercih ediliyor. Evcil hayvanların temel ihtiyaçları ve bakımları bu tesislerde giderilirken, günlük ve haftalık olarak hizmet fiyatı alınıyor. Öyleyse 2024 yılının en güzel hayvan otelinin neresi olduğunu ve günlük fiyatlarını öğrenelim. Keyifli okumalar.

İstanbul’un en iyi hayvan oteli olarak Zen Pet Otel tesisini öneriyoruz. Burada 30’dan fazla kedi ve köpeğin konaklama imkanı var. Tesiste 5’ten fazla alanında uzman personel ve 1 adet anlaşmalı veteriner hekim bulunmakta. İzmir’de evcil hayvanlar için en iyi otel önerisinin Bobyland olduğunu söyleyelim. Yazının devamında geniş bir öneri listesi paylaşacağız.

hayvan-oteli-2
Hayvan Oteli Fiyatı 2024

Evcil Hayvan Oteli Ne Demek?

Evcil hayvanlar için özel olarak oluşturulan, canlıların sağlıklı, güvenilir ve tüm ihtiyaçlarını gidermeye yönelik kurulan tesislere evcil hayvan oteli denir. Tıpkı insanların konakladığı bir ortam oluşturulur hayvanlar için. Tarım Orman Bakanlığı başta olmak üzere birçok kamu kurumu tarafından özel olarak yetkilendirilen bu tesisler yine düzenli aralıklar ile denetlemeye tabi tutuluyor.

Evcil canlılar ile aynı evi paylaşmak güzel bir yaşam biçimi. Fakat insanların belli dönemlerde onlarsız gitmesi gereken seyahat ya da tatil süreçleri olabilir. Uzmanlar evcil hayvanların 1 günden fazla kendi başlarına evde kalmasını önermez. İşte bu tür süreçlerde kedi ve köpekler uzman ellere yani hayvan otel tesislerine emanet edilir. En az 1 gün olmak şartıyla sınırsız gün oda kiralanabilir. Kimi otel sadece köpekleri konuk olarak kabul ederken bazıları hem kedi hem de köpekleri tesisine kabul ediyor. Gitmeden önce tesisi arayarak özellikleri hakkında bilgi talep edebiliyorsunuz.

2024’ün En İyi Evcil Hayvan Oteli Önerisi

En iyi hayvan oteli ile tanışıp evcil dostununuz bu tesislere teslim ettiğinizde sadece temel ihtiyaçları giderilmez. Onların konfor ve hijyen için olan ihtiyaçları da hizmet dahilindedir. Örneğin kediniz otelde konakladığı süre içerisinde banyo yaptırılabilir, tüyleri özenle taranır ya da tırnaklarına özel bakım yapılır. Profesyonel hizmetler sayesinde tatil ve seyahatiniz boyunca aklınız hiç evcil dostunuzda kalmaz. Çünkü en titiz şekilde bakıldığını ve kedi köpeklerinizin bu süreçten memnun olduğunu bilirsiniz.

hayvan-oteli-3
Hayvan Oteli

2024 yılının en iyi evcil hayvan oteli öneri listesi:

ŞEHİR HAYVAN OTELİ ADI TELEFONU
İstanbul Pet Avrupa Evcil hayvanlar kedi ve köpek oteli 0 530 392 15 33
İstanbul Zen Pet Hayvanlar için evcil Otel (0 212) 662 30 62
İstanbul Loft Pet House (0 216) 428 77 49
İstanbul İstanbul Pet Oteli 0 545 798 32 22
Ankara Ankara Kedi Pansiyonu 0 536 480 93 49
Ankara Happypets Ankara Oteli 0 553 304 53 44
Ankara Zencifil Pet 0 531 688 43 21
Ankara Cesur Pati Pet Otel 0 543 715 19 99
İzmir Bobyland Köpek Oteli (0 232) 234 58 58
İzmir Keops Evcil Hayvan Kuaförü & Oteli (0 232) 232 33 12
Antalya Antalya Pet Otel 0 551 192 09 62
Antalya Lara Pet Otel 0 544 332 93 00
Antalya Petgiller Pet Otel 0 555 888 34 88

Yukarıdaki listede belirttiğimiz ve önerdiğimiz evcil hayvan pet otellerini tercih edebilirsiniz. Güvenilir hayvanlar için otel var mı? diye merak edenler için yaptığımız araştırmadan en iyi otellerin bunlar olduğunu saptadık. Hayvan oteli fiyatı 2024 de tesise göre değişiyor. Günlük 150 TL’den başlayan otel fiyatları için telefonla tesisleri arayıp fiyat teklifi almanız önerilir.

a)      İstanbul’daki En İyi Hayvan Otelleri 2024

İstanbul 20 milyonu aşkın nüfusta bir şehir olarak, en fazla evcil hayvanın bulunduğu bir yerdir. Artık günümüzde hemen her apartman yapısında çok sayıda evcil hayvanlı evler bulunur. Pati dostları için evcil hayvan otelleri fiyatı 2024 ve en iyi yer önerileri sıklıkla araştırılır. Pet Avrupa güzel bir seçenek. Hayvanların konforunu sağlamak için çok güzel iç dizayn çalışması yapılmış. Patiler burada sakin ve keyifli süreç yaşayabiliyor. Görevliler hayvan bakımı konusunda da oldukça uzman. 2024 tatilinize çıkarken kedi ve köpeğinizi buraya bırakmanızı öneriyoruz.

b)      2024’te Ankara Bölgesi Evcil Hayvan Oteli Listesi

Ankara merkezli birçok hayvan oteli bulunurken, arasında en güvenilir olanı bulma arayışları da devam ediyor. 2024 yılında Happypets tesisi bizlerden tam not aldı. Burası güzel bir evcil hayvan pansiyonu. Kedi ve köpekler ayrı bağımsız bölümlerde konaklıyor. Hayvanların konakladıkları alanların genişliği ise gayet ideal ölçülerde. İlginç hayvan terapi yöntemleri de uygulanıyor. Günün belli saatlerinde dinlendirici ve sakinleştirici klasik kedi köpek müzikleri çalınıyor. Beslenme saatlerinde kullanılan mamalar ise her zaman en iyi besin değerlerine sahip.

c)      En İyi İzmir Hayvan Oteli Önerisi 2024

İzmir, birçok tatil beldesine yakın lokasyonuyla meşhur. Buradaki bireyler sıklıkla tatil planlamaları yapmaktadır. Evcil hayvan sahipleri için özel İzmir pati otelleri bulunuyor. Keops 2024 yılında en iyi hayvan oteli önerisi. İzmir merkezde ve çok titiz bir hizmet politikaları bulunuyor. Hayvan sahipleri süreç boyunca sürekli olarak bilgilendiriliyor. Keyifli ve huzurlu bir tatil yapmak için tercih edilebilir. Fiyatları günlük 200 TL’den başlıyor. Ekstra kuaför hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Banyo 40 TL, tüy bakımı 60 TL, tırnak bakımı ise sadece 35 TL’dir. Önceden rezervasyon ile çalışıyorlar. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

d)      Antalya’daki Hayvan Otelleri Tavsiyesi

Son olarak Antalya’daki en iyi evcil hayvan oteli önerisi yapalım. Yaptığımız detaylı araştırmalar sonucunda bu konuda profesyonel olan Lara Pet tesisini ilk sıraya koyuyoruz. İkinci bir tavsiye olarak Petgiller otelini de tercih edebilirsiniz. İkisi de yaz kış Antalya halkı tarafından tercih ediliyor. Dilerseniz otelinize girmeden önce buradaki otellere evcil hayvanlarınızı bırakabilirsiniz. Dönüştü de birlikte bir yolculuk yapmış olursunuz.

Hayvan Oteli Fiyatı 2024 Listesi

Tatilciler ve seyahat tutkunlarının eğer evinde kedi köpek var ise muhakkak evcil hayvan oteli fiyatı 2024 listesini bilmesi gerekir. Türkiye genelinde otel günlük ücreti 200 TL – 300 TL ortalamasında. Fakat şehirlere ve hizmete göre de bu fiyatlar değişime uğramaktadır. İstanbul içinde pet oteller 350 TL iken İzmir’de hayvan oteli fiyatı 2024 senesinde 250 TL’den başlıyor.

hayvan-oteli-4
Hayvan Oteli Fiyatı 2024

2024’te hayvan otellerinin günlük fiyat listesi:

  • 2024 İstanbul hayvan pet otelinin günlük fiyatı – 350 TL
  • 2024 İzmir evcil hayvan kedi köpek oteli fiyatı – 250 TL
  • 2024 Antalya hayvan oteli güncel fiyatı – 400 TL
  • 2024 yılında Ankara hayvanlar için otellerin günlük fiyatı – 350 TL

Evcil hayvan oteli fiyatı 2024 yılında 250 TL’den günlük rezervasyon imkanı var. Rakamlar markaya göre farklı olacaktır. Arayıp tesislerden güncel teklif alabilirsiniz. Sizlere ve pati dostlarımıza güzel bir tatil süreci diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Hamam Fiyatları 2023 | Sevgili, Aile, Muhafazakar Hamamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicisini kapatıp, tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.